?
?

KURUMSAL

Hakkımızda

29 Nisan 2010 tarihinde Kocaeli'nde kurulmuş olan firmamız şirketleşme öncesi var olan inşaat deneyimi ve "Kaliteli ve Çağdaş Yaşam Alanları" anlayışı ile günümüze kadar Kocaeli ilinde çeşitli projelere imza atarak başarısını göstermiş, kalitesi ve güvenirliği ile kendisini kanıtlamıştır.

Şirketimiz, kaliteyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini göz önünde tutan ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretmektedir.

SUPARK, çağdaş uygulamaların, yeniliklerin yakın takipçisi ve öncüsü olarak faaliyet gösterdiği alanlarda yaşam kalitesi yüksek projeleri hedef almıştır.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan Supark İnşaat faaliyet gösterdiği süre boyunca olduğu gibi bundan sonra da sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük bir azimle çalışacaktır.

Misyon - Vizyon

Supark İnşaat, çalışma bölgesinde insanlığa hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.Misyonumuz, çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırma k, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

  

 

 

 

 

? ?